Przyjecia okolicznosciowe i weselne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą weselną naszej Restauracji i Hotelu:

 


Drodzy Goście!

      Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Warto więc, by wszystko, co z nim związane, było wyjątkowe – tak byśmy zawsze z chęcią powracali myślami do tej wspaniałej chwili.

      Restauracja Hotel Dworek pomoże Wam w tym, by ten dzień na długo pozostał w pamięci Waszej i wszystkich Waszych Gości. Możemy zapewnić Państwu doskonałą oprawę tej niecodziennej uroczystości, której głównymi bohaterami będziecie Wy. Powierzając nam organizację wesela, możecie Państwo być pewni, że będzie to dzień i noc pełne niezapomnianych wrażeń i przeżyć. Do każdego naszego Gościa podchodzimy indywidualnie, bierzemy pod uwagę Jego sugestie i propozycje, sami także przedstawiamy nasze koncepcje, tak by wszystkie Państwa oczekiwania zostały spełnione. 

 


      Oprócz wesel, organizujemy także wszelkie, interesujące Państwa imprezy: imieniny, urodziny, osiemnastki, komunie, chrzciny, a także wszelakie spotkania biznesowe, konferencje, bankiety, wieczorki o charakterze kulturalnym (kameralne koncerty, wieczory autorskie, wystawy) 

Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z recepcją hotelu pod nr tel. 062/730-95-50.
Pod tym numerem możecie też Państwo składać zamówienia.